דלתות פנים חדשניות

דלתות, דלתות פנים

בחירת דלתות פנים מסייעת לקביעה השולטת של הזרימה והסגנון בדירה. זאת לא תורה מסיני לבחור נכון את הסגנון של דלתות הפנים לנכס. במאמר זה נדון על הגורמים לבחירת הדלת צריכה להיעשות על פי בחירת הצבעים, או בחירת הסגנון של הדלת פנים. וכן נבהיר את תחום דלתות הפנים מפולימר.

רכישת דלתות פנים צריכה לנבוע מההחלטה על הצבע האופטימלי

המהות של דלתות פנים קשורה לבחירת הצבע האופטימלי שלהן, על מנת שהן יתמזגו עם כל הסגנון ששולט בחדרי הבית. אפשר ללכת צעד קדימה, מתוך החלטה נועזת, ולבחור דלת פנים בגוון רועש, כמו למשל אדום או סגול כהה. וכן אפשר להיות יותר שמרנים, ולבחור דלת פנים בגוון עדין וניטרלי. כך או כך, התאימו את הגוונים באופן כזה שיתכתבו היטב עם סגנון הבית שלכם.

לפי מה צריך לבחור דלתות פנים?

בחירה של דלתות פנים צריכה להתבצע לפי הסגנון השולט בבית. הסגנון הנבחר של דלתות הפנים ישפיע על הסגנון הכללי של הדירה, כמו גם הוא יהיה מרכיב משמעותי בתחושה שתתקבל מהבית. בעת בחירת דלתות הפנים תעניקו תשומת לב מרבית לאלמנט של עקביות, אשר הוא אמון על טיב הזרימה בין חללים שמקושרים יחדיו בבית. כמו כן, הבחירה בדלתות הפנים צריכה להתחשב בקנה המידה של החדרים. לשם המחשה נסביר, כי רכישת דלת פנים עבור מקום קטן יותר מדי "מצועצעת", תגרום למקום להיראות יותר מדי עמוס.

מה הן דלתות פנים מפולימר?

דלתות פנים מפולימר עשויות מחומרים פלסטיים, שהינם עמידים בפני רטיבות. ממש לא כדאי לבחור בדלתות מפולימר לכניסת הבית, משום שקל לפרוץ אותן, ואף הן בעלות נטייה להתעוותות ולהצהבה במגע עם קרני השמש. הדלתות פנים מפולימר נחלקות לשני סוגים, כלעיל –

  1. דלת פנים עם ציפוי פולימר – מדובר על דלת פנים, שעשויה משני לוחות פולימר, עם מסגרת עץ ומילוי שעשוי להיות לוחות עץ או כוורת קרטון. תחתית הדלתות פנים עשויה מפולימר, על מנת שהיא תהיה עמידה מפאת רטיבות.
  2. דלת פנים עם פולימר יצוק – עסקינן אודות דלת פנים אשר כולה עשויה מפולימר. היא מתאימה לחדרים עם רטיבות, כגון המקלחת.

מדוע מומלץ לבחור דלתות פנים פולימר?

מומלץ לרכוש דלתות פנים מפולימר בשל הסיבות כלהלן –

  1. דלת פנים מפולימר עמידה בפני מזיקים – טרמיטים אוהבים מאוד לאכול עץ, אך הם אינם מתלהבים מפלסטיק.
  2. דלת פנים עמידה למים – כאמור לעיל, דלתות הפנים מעץ מתנפחות במגע עם מים, וגם בדלתות עם ציפוי עמיד למים הציפוי יכול להתקלף. דלתות הפנים מפולימר מאידך, עמידות למים לחלוטין.